Czym w ogóle jest Google AdWords?

Wszyscy wiemy, czym jest Google, jednak nie wszyscy wiedzą czym jest usługa Google AdWords. Otóż wypada wyjaśnić czym są tak zwane „AdWordsy”. Jest to usługa, która jest oferowana w ramach Googlei służy wykupywaniu na konkretne słowa kluczowe umiejscowienia swojej witryny w wynikach wyszukiwania. W platformie Google AdWords płacimy po kliknięciu przez użytkownika w link – model CPC (cost per click). Otóż, kampanie adwords kraków oferują stworzenie kampanii reklamowej. Na czym to polega?

Kampanie AdWords Kraków. Jak dotrzeć do klientów?

Nie wszyscy muszą znać się na tworzeniu kampanii reklamowej w ramach usług Google AdWords. To zadanie możemy zlecić na przykład firmie specjalizującej się w kampaniach AdWords na przykład z Krakowa. Zlecenie pracy fachowcom jest często wybierane przez przedsiębiorców, którzy chcą wypromować własną firmę. Musimy zaznaczyć, że efekty włączenia kampanii w AdWords są natychmiastowe. Nie musimy miesiącami wykonywać działań SEO, żeby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania w Google. Takie rozwiązanie ma sens, jeśli chcemy możliwie jak najszybciej dotrzeć do klientów, którzy będą odwiedzać naszą witrynę i korzystać z usług lub też produktów z naszej oferty. Obecnie Google robi wszystko, że zwiększyć widoczność reklam kosztem wyników organicznych. Reklamy Google towarzyszą nam praktycznie każdego dnia. Codziennie surfujemy po stronach internetowych, których szukamy w wyszukiwarce Google. Google AdWords dotyczy również reklam na YouTube. Jak pokazują badania statystyczne, miesięcznie serwis YouTube odwiedza aż 16 milionów Polaków. Jak widać potencjał jest olbrzymi. Dzięki YouTube jesteśmy w stanie dotrzeć do potencjalnych klientów stosunkowo niewielkim nakładem finansowym. Czasami wystarczy wydać 5 groszy na wyświetlenie naszego reklamowego filmy video. To bardzo mało, a korzyści biznesowe mogą być dla nas spore.

Kampanie AdWords Kraków. Ile wydać na reklamę?

Właściwie jak użyć rozszerzeń Google AdWords? Z każdym miesiącem Google robi wszystko, żeby poszerzyć funkcjonalność reklam AdWords w sieci wyszukiwania. Jeśli mówimy o kosztach reklamy, to wiedzmy, że nie ma minimalnej oraz maksymalnej kwoty, jaką chcemy przeznaczyć na reklamę naszej strony internetowej w Google AdWords. To od nas zależy budżet, jakim dysponujemy na reklamę naszego serwisu internetowego (strona firmowa, sklep, usługi, itp.). Na pewno waży jest cel biznesowy, na osiągnięciu którego nam zależy. Google AdWords oferuje nam szereg korzystnych dla nas możliwości. Sami musimy zdecydować jak chcemy dotrzeć do naszych potencjalnych klientów. Możliwości są nieskończone. Wiele zależy od naszego doświadczenia oraz pomysłowości. Oczywiście warto obracać się w zakresie budżetu, jaki planujemy wydać na reklamę w AdWords. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług agencji AdWords z Krakowa, która może stworzyć dla nas efektywne i sensowne kampanie AdWords. Z tego rozwiązania korzysta wielu przedsiębiorców, którzy w przyszłości nie będą żałować współpracy z agencją AdWords z Krakowa.

SEM ASSISTANT Mateusz Kozłowski
ul. Opoczyńska 9/5
02-522 Warszawa
NIP 5711652076
WWW http://mateuszkozlowski.pl

Written by