Hurtowa sprzedaż paliw – jak znaleźć dobrego dostawcę?

Ceny paliw na stacji często zwalają z nóg. Niestety, w wielu branżach to właśnie paliwo stanowi najważniejszą część biznesu – nie da się z niego zrezygnować, gdyż trzeba by było zaprzestać oferowania konkretnych usług. Jak zmniejszyć koszty? Jednym z rozwiązań jest znalezienie sprawdzonej hurtowni paliw.

Hurtownie paliw na Mazowszu

Jeżeli prowadzisz działalność na Mazowszu, z pewnością interesują Cię takie oferty jak hurtownia paliw. Dzięki takim miejscom można naprawdę zaoszczędzić – nie tylko na pojedynczym zakupie paliwa – oszczędności w skali miesiąca i roku mogą być naprawdę bardzo duże! Dodatkowym atutem jest stacja paliw w okolicy. Jeżeli są się połączyć ceny hurtowe z bliskością stacji paliw – można mówić o dużym szczęściu.

Petro Mazowsze – tego szukasz!

Na mapie Polski można zaobserwować Pero Mazowsze – stacje benzynowe oferujące zarówno sprzedaż hurtową (hurtowe ceny paliw) jak i sprzedaż detaliczną. Jeżeli akurat poszukujesz dobrego dostawcy paliwa, lub chciałbyś swojego dostawcę zamienić na lepszego i tańszego, to być może pojawia się właśnie taka możliwość.

Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa dotyczy oleju napędowego B0 oraz B7, a także benzyny Pb95. Bazy magazynowe paliwa znajdują się na terenie całej Polski. Odbiór hurtowych ilości paliwa może odbywać się na dwa sposoby: klient może odebrać paliwo własnym transportem lub zamówić dostarczenie na miejsce przez autocysterny.

Upusty i ceny

Ceny hurtowe ustalane są zawsze na podstawie cen hurtowym PKN Orlen. Ceny mogą zmieniać się każdego dnia. A co z rabatami? Oczywiście każdy Klient stacji oferującej sprzedaż hurtową, może liczyć na rabat. Jak jest naliczany? Jego wysokość zależy od kilku czynników:

  • Ilości zakupionego paliwa,
  • Rodzaju zakupionego paliwa,
  • Rodzaju transportu,
  • Terminu płatności.

Sprzedaż detaliczna

PETRO Mazowsze oferuje swoim klientom sieć wciąż rozwijających się stacji benzynowych. Ceny na stacjach są bardzo zachęcające – warto z pewnością wypróbować taką stację. Dodatkowo na stacjach można skorzystać z kompleksowej usługi usług i towarów.

Na co zwrócić uwagę podejmując współpracę przy zakupie paliwa?

Każda firma, która chce aby jej biznes dobrze prosperował, powinna współpracować tylko z rzetelnymi partnerami, którzy wywiązują się ze swoich zobowiązań. Jeżeli dostawy nie będą terminowe, może na tym ucierpieć Twój biznes. Dlatego, szukając dobrego dostawcy hurtowej sprzedaży paliw, warto zwrócić uwagę przynajmniej na trzy ważne aspekty.

Po pierwsze, zasięg dostaw. Ogólnopolski zasięg dostaw jest bardzo ważny. Jeżeli firma może dostarczyć paliwo w hurtowej cenie do miejsca docelowego, w którym znajduje się Twoja firma, to z pewnością jest to dla ciebie korzystne rozwiązanie. Warto zwrócić na to uwagę podpisując umowę lub zastanawiając się nad współpracą z hurtownią paliw.

Po drugie, cena. Cena paliwa ma znaczenie. Jest ona ważna w każdym biznesie, ale szczególnie wtedy, gdy korzysta się z naprawdę dużych ilości. Warto zatem szukać takich hurtowni paliwa, które nie tylko zapewnią dobrą i konkurencyjną cenę, ale również otwarte są na różnego rodzaju rabaty i zniżki. Dobre hurtownie mogą zapewnić spore rabaty, zwłaszcza dla stałych klientów. Szukasz dobrej hurtowni paliw? Pytaj o korzyści dla siebie!

Po trzecie, terminowe dostawy. Terminowe dostawy mają dla twojej firmy niebagatelne znaczenie. Bez terminowości Twoja firma może nie funkcjonować tak dobrze jak do tej pory. Każdy przestój, nawet najmniejszy wiąże się zazwyczaj z koniecznością poniesienia dużych strat. Żaden przedsiębiorca nie może sobie na to pozwolić. Hurtownia paliw, którą wybierasz, musi zatem dać Ci gwarancje terminowych dostaw.

Wybór dobrego dostawcy paliwa, rzetelnego, oferującego dobre ceny i sumiennego, nie jest wcale takim prostym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy należy się dobrze zastanowić i sprawdzić, z jakimi producentami paliw współpracuje hurtownia – w końcu zależy Ci z pewnością na bezawaryjności Twojego sprzętu oraz jego optymalnej pracy.

Written by