Maszyna do peletu z płaską matrycą

Zasadniczo zastosowania maszyna do peletu z matrycą wysokoprężną są bardzo szerokie. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą obniżyć koszty zużycia energii, ten typ pelletu napędzany jest olejem napędowym, konstrukcja jest prosta i lekka, łatwa do przenoszenia, wyróżnia się faktem, że można go użyć w wielu regionach, szczególnie na odległych obszarach, gdzie brakuje prądu. Maszyna do peletu , spójrz tutaj, https://technomaszbud.pl/granulator-peleciarka z płaską matrycą jest również w stanie prasować szeroką gamę surowców w wysokiej jakości granulki. Jest to jedna z maszyn do peletu, które ze względu na swoją mobilność są łatwe do naprawy i obsługi; ponadto rzadko powoduje zagrożenie dla dzieci bez okablowania. W przypadku konia o mocy od 7 do 8 KM silnik wysokoprężny może zaakceptować duże prace produkcyjne. A teraz wiele osób chce mieć do dyspozycji maszynę do peletu, wierzcie, że płaski młynek do pelletu z silnikiem wysokoprężnym jest rodzajem silnej i bezpiecznej maszyny w codziennym życiu.

Cechy i zalety płaskiego młyna do pelletu

●     Długa żywotność dzięki skrzyni wału i górnej skrzyni ze stali stopowej.

●     Rozmiar granulatu można dostosować do własnych wymagań. Wykonując inny rozmiar, wystarczy zmienić formę matrycy.

●     Napędzany silnikiem wysokoprężnym umożliwia produkcję pelletu, zwłaszcza na obszarach wiejskich, gdzie brakuje dostaw energii elektrycznej.

●     Niski poziom hałasu, wysoka wytrzymałość, niska temperatura, zmieniane za pomocą hartowanych węglem stali stopowych.

●     Łatwo dostępny olej napędowy, spośród wszystkich paliw kopalnych, olej napędowy jest najłatwiej dostępnym na świecie, można go znaleźć prawie wszędzie, co może skutkować niskim kosztem i pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy.

●     Prosta obsługa, niskie zużycie energii i mniejsza siła robocza.

Elektryczna maszyna do peletu

Zasadniczo płaski młynek do pelletu z silnikiem elektrycznym ma małe rozmiary, niski poziom hałasu, wysoką wydajność i jest łatwy w obsłudze, płaski młynek do pelletu  z silnikiem elektrycznym ma konstrukcję i strukturę o wydajności 50-400 kg / h do wytwarzania pelletu drzewnego. Jest zasilany elektrycznie, zwykle wykorzystuje 3 fazy. Istnieje szafka, która może kontrolować moc. I jest popularny wśród ludzi. Nasz przenośny silnik elektryczny może wytwarzać pelety z różnych odpadów rolnych i leśnych, takich jak trociny, trawa, papier z recyklingu, słoma, łuska ryżu, skorupa oleju palmowego, liście lub inne odpady z biomasy.

Written by