Na czym polega zabieg przedłużania rzęs?

Jeśli chcemy przedłużyć nasze rzęsy, a boimy się, że osłabimy swoje własne, wtedy warto widzieć, na czym polega przedłużanie rzęs. Zabiegi takie są w stu procentach bezpieczne. Mimo to panuje na ten temat wiele mitów, z którymi dzisiaj się rozprawimy.

Co warto wiedzieć o zabiegu przedłużani rzęs?

Cały zabieg odbywa się na leżance. Na początku kosmetyczka poprosi nas, abyśmy zajęli miejsce oraz zamknęli oczy. Uwaga… oczy zamykamy na całe dwie godziny (tak to wygląda wtedy, kiedy jest to nasze pierwsze założenie rzęs). Cały zabieg składa się z kilku etapów. Na początku wykonuje się tak zwany demakijaż. Następnie rzęsy muszą zostać odtłuszczone. Używa się w tym celu specjalnej aplikatury bezwłokienowego preparatu, którego zadaniem jest dezynfekcja. Potem kosmetyczka zabezpieczy dolne rzęsy specjalną taśmą i dopasuje długość sztucznych rzęs do naszych własnych aby całą aplikacja wyglądała naturalnie.

Na pewno świetnym rozwiązaniem jest wybór idealnej kosmetyczki, która sprawi, że nasze rzęsy będą wyglądać idealnie. Jest to bardzo ważne, jeśli zależy nam na najlepszym efekcie.

Written by