Praca z Vray- czego się spodziewać?

Praca z oprogramowaniem Vray nie jest taka skomplikowana. Program dzieli się na poszczególne elementy, które można posegregować w dany sposób. Najważniejsze elementy pracy w Vray to: materiały, światła, geometria, ustawienia i rendering. Każda kategoria ma własne bardziej rozbudowane menu- to wszystko wchodzi w skład Vray. Cena każdego elementu jest włączona w cały pakiet, który udostępnia nam Vray. W menu materiałów tworzymy i edytujemy materiały o cechach rzeczywistych: dodajemy faktury, ustawiamy przezroczystości i refleksy czy zmieniamy kolory. W ten sposób ze standardowego materiału paneli podłogowych ze SketchUpa możemy uzyskać efekt fotorealistycznej deski z wgłębieniami i wypukłościami odbijającej otoczenie. Program kompatybilny jest ze znanymi programami graficznymi. Jak widać ulepsza on jedynie to, co w danych programach możemy uzyskać. Otóż, vray cena adekwatna do jakości.

Rendering- jak to działa?

Rendering odnosi się bezpośrednio do procesu wizualizacji. Wprowadzamy cechy materiałów, tworzymy światła i uzupełniamy model 3D geometrią Vray, aby na ich podstawie oprogramowanie opracowało finalny obraz. Efekt to suma wszystkich elementów. My jako użytkownicy tylko je wybieramy i poprawiamy- finalny efekt daje nam sam Vray. Vray- cena najlepszej marki, cena najlepszego produktu. Nigdy wcześniej nie widziałeś tak realistycznej grafiki. Jeśli jesteś osobą, dla której każdy szczegół jest na miarę złota- Vray jest właśnie dla Ciebie. Gdy dbasz o każdy nawet najmniejszy element kafelek, które projektujesz. Gdy oświetlenie, które pada na Twoje panele w salonie jest naprawdę istotne by widoczny był każdy ich element podczas słonecznego poranka- wybierz Vray a nie pożałujesz.

Vray- cena najwyższej marki. Cena inwestycji w Twoją firmę.

Jeśli chcesz, by Twoja firma rozwijała się w prawidłowy sposób, jeśli jesteś producentem, który poszukuje czegoś nowego, co spełni nawet największe fantazje- postaw na Vray. Vray będzie najlepszym wyborem dla wizualizacji Twojej pracy. Łatwy w obsłudze i szybki VRay Next dla SketchUp ułatwi Ci przygotowanie pięknych wizualizacji architektury, wnętrz, otoczenia czy elementów wystroju. Jeśli jesteś artystą poszukującym nowych sposób wizualizacji Twojej wypełnionej po brzegi wyobraźni- wybierz Vray. Cena Twoich projektów automatycznie znacznie wzrośnie, a Ty poczujesz, że to co robisz ma sens. Opanuj tajniki modelowania 3D, zacznij uczyć się najwyższej skali grafiki, a Twoje dochody będą tylko wzrastać. Vray- cena nie gra istotnej roli jeśli w grę wchodzi Twoje życie i Twój rozwój. Postaw na niego! Pracuj z modelami 3D- zmieniaj, powielaj, zwiększaj, modyfikuj. Twórz swój wymarzony świat od zera, tutaj nie musisz się ograniczać, tutaj możesz szokować, możesz upiększać, możesz dodawać nierealne postaci. Żadnej kontroli, ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Vray- cena Twojego życia. Twórz rzeczy nierealistyczne w sposób realistyczny. Spraw by odbiorcy Twoich prac uwierzyli w pokazaną cyfrową rzeczywistość- to wszystko jest możliwe. Postaw na Vray, a nie pożałujesz!

Written by