Wynajem długoterminowy i Volvo oraz każda inna marka – jak to działa i czy warto skorzystać?

Potrzeba pozyskania samochodu determinuje u nas podejmowanie różnych decyzji. Coraz rzadziej sięgamy po auta z salonu za gotówkę, stąd poszukujemy innych metod finansowania. Od samego faktu posiadania, o wiele ważniejsza jest możliwość użytkowania pojazdu, dlatego takie rozwiązania jak wynajem długoterminowy, zaczynają być coraz popularniejsze.

W skrócie – jak działa wynajem długoterminowy?

Jeśli postawimy na wynajem długoterminowy Volvo oraz prawie każda inna marka samochodu, stanie się dla nas możliwością. Wszystko to, w zamian za regularne opłacanie comiesięcznych rat. Ich wysokość stanowią warunki umowy, a kiedy ta dobiega końca, klient powinien oddać auto do wypożyczalni, po czym może podpisać kolejną umowę.

Długoterminowy wynajem samochodów ceniony jest bardzo przez klientów, ponieważ nie jest zarezerwowany wyłącznie dla dużych firm. Bez problemu, mogą postawić na tę opcję chociażby jednoosobowe firmy, gdzie w zupełności wystarczy jeden pojazd. Dodatkowo, niektóre firmy posiadają także oferty dla osób prywatnych.

Z jakimi korzyściami się spotkamy, kiedy zdecydujemy się na najem długoterminowy?

Najem długoterminowy jest bardzo cenione przez coraz większe grupy osób, a ich liczba stale wrasta. Dzieje się tak, m.in. z uwagi na znaczną poprawę zarządzania flotą samochodową, jednak zalet jest o wiele więcej!

Obsługa floty samochodowej prze zewnętrzną firmę

Klient tylko korzysta z samochodów, a to zewnętrzny podmiot zajmuje się zarządzanie całą flotą. Nie musimy zatem delegować żadnego pracownika do tego, aby musiał sie tym zajmować. Co więcej, otrzymujemy również gwarancję kompleksowej opieki nad pojazdami.

Stałe miesięczne opłaty – wszystko pod kontrolą!

Warto wiedzieć, iż nasze comiesięczne płatności zawierają już w sobie wszelkie koszty, które związane są zarówno z serwisowaniem, jaki i ubezpieczeniem aut. Dzięki temu, mamy pewność, że opłata miesięczna będzie na stałym poziomie i niczym nas nie zaskoczy.

Samochody odpowiednie dla branży w jakiej się poruszamy

Opcja, jaką jest wynajem długoterminowy pojazdów, umożliwia przedsiębiorcy dobór samochodów, adekwatnych do specyfiki działalności gospodarczej. Ponadto, nie trzeba jej rozwijać krok po kroku. Płatności mogą być rozłożone na raty, stąd istnieje szansa na pozyskanie większej liczby aut, nawet takich, które posiadają odmienną wartość.

Bez kłopotów, dotyczących sprzedaży samochodu pod koniec umowy… W momencie, gdy nasz umowa już przestaje obowiązywać zachodzi szansa, abyśmy zmienili samochodu na nowszy model lub wymienili go na zupełnie inny. Jako, że właścicielem jest wypożyczalnia, nie naszym problemem jest czasochłonny i trudny proces sprzedaży pojazdu na runku aut używanych. Wynajem długoterminowy sprawdzi się zwłaszcza wtedy, kiedy okres umowy jest identyczny jak czas eksploatacji jednego samochodu. Dodatkowo, nie ma to żadnego wpływu na naszą zdolność kredytową, a nawet procedury i warunki są bardzo jasne i przejrzyste.

Written by